مشاوره نی نی سوال

لطفا جهت ارسال سوال "وارد شوید" و یا "ثبت نام " کنید.

• 0
Lonestar

کیست تخمدان باعث نازایی میشه؟

سلام.من یکساله ازدواج کردم، ۱۰ ماهه که اقدام به بارداری کردم، اما هنوز نشدم. دکتر رفتم بهم گفت که کیست داری و چون بزرگ هست باید لاپاراسکوپی انجام بشه. فک میکنم دقیق نمیدونم ۴ الی ۵ سانت هست.دکتر چیزی جز کیست رو دلیل حامله نشدنم تشخیص نداده،من اصلا دردی ندارم به همین دلیل دارویی ندادن واسه رفع کیست،کیست باعث نازایی من شده؟بعد عمل کیا حامله شدن؟واقعا نمیدونم چیکار کنم؟چن روز دیگه لاپارا دارم.لطفا راهنماییم کنید.تشکر.

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز کیست های کمتر از 5 سانت اگر درد و خونریزی و مشکلات دیگری ایجاد نکرده باشند نیازی به درمان خاصی ندارند. جهت اطمینان لازم است به فلوشیپ لاپاراسکوپی مراجعه کنید. همچنین بهتر است یک آزمایش اسپرم از شوهرتان انجام شود و همچنین تست های هورمونی درخواست شود. پس از آن درمورد نیاز به انجام لاپاراسکوپی تصمیم گیری می شود. 

ویرایش شده در توسط dr_almasi
1

لینک به ارسال
  • 0

سلام...واقعا ممنونم از جوابتون.همه ی این ها بررسی شدن از لحاظ هورمونی هیچ مشکلی وجود ندارد.فقط تو ازمایش شوهرم گفتن که اسپرم شوهرم شکل ظاهریش مدل دیگست.بعد گفتن که بوسیله روش هایی از جمله iui یا ....شما بارور می کنیم ولی اول باید کیست برداشته بشه.کیست من هیچی درد و هیچ خونریزی ندارد فقط دکتر به این علت میگه اول باید برداشته بشه.

0

لینک به ارسال
  • 0

دوست گرامی، اگر مدل اسپرم همسرتان اشکال دارد و توصیه به آی یو آی شده می توانید با داشتن کیست 5 سانتی هم ای یو ای کنید . البته بهتر است از نزدیک معاینه و بررسی شوید. 

1

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری