مشاوره نی نی سوال

برای پرسیدن سوال یا جواب دادن یه سوال دیگران "وارد شوید" و یا "ثبت نام " کنید.

dr_fariba almasi

★پزشک
 • تعداد ارسال ها

  470
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  12

آخرین بار برد dr_fariba almasi در 31 شهریور

dr_fariba almasi یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

28 Excellent

12 دنبال کننده

درباره dr_fariba almasi

 • درجه
  عضو پیشرفته
 • تاریخ تولد 8 فروردین 1395

اطلاعات عمومی

 • درباره ما
  اطلاعات
 1. دوست عزیز علائمی که ذکر کردید غیرعادی است. ممکن است نقاط روی پوست به اسهال ربط داشته باشد. حتما به متخصص عفونی مراجعه کنید.
 2. دوست عزیز قبل از بارداری باید مشکلات تیروئید و هورمونی شما درمان شود. و سپس باتوجه به مشکلات کروموزومی که دارید توسط ای وی اف پی جی دی باردار شوید. تا تخم های سالم در رحمتان کاشته شود. اگر قاعدگی عقب افتاده توصیه می شود چند روز دیگر بتا را تکرار کنید اگر باردار نبودید حتما جهت ای وی اف پی جی دی اقدام کنید.
 3. دوست عزیز به متخصص زنان جهت معاینه مراجعه کنید. خونریزی ممکنه از مقعد، واژن و یا مجرای ادراری باشد. جهت بررسی بیشتر و درمان مناسب به متخصص مراجعه کنید.
 4. دوست عزیز شما مبتلا به سقط مکرر هستید به متخصص زنان جهت بررسی علت سقط مکرر مراجعه کنید. تا پس از بررسی و تشخیص علت سقط مکرر برای درمان اقدام کنند.
 5. دوست عزیز، اگر دفعات سفت شدن شکم زیاد باشد نشانه شروع زایمان زودرس است. به دستورات پزشک جهت کنترل زایمان عمل کنید.
 6. دوست عزیز از زمانیکه ای یو دی گذاشته می شود درصورتیکه در محل درستی باشد می تواند از بارداری به خوبی جلوگیری کند. چون در ماه اول بعد از گذاشتن ای یو دی احتمال جا به جایی و افتادن آن وجود دارد توصیه می شود که در ماه اول پس از گذاشتن ای یو دی از روش دیگری استفاده کنید.
 7. دوست عزیز انجام عمل دندانپزشکی در صورتیکه ضرورت داشته باشد پس از سه ماهه اول بارداری منعی ندارد. حتما مراجعه کنید
 8. دوست عزیز شما تهدید به سقط هستید و 50 درصد موارد تهدید به سقط، سقط می شوند. اگر تهدید به سقط باچندقلویی همراه باشد احتمال سقط افزایش پیدا می کند. بارداری را با دستور پزشک ادامه دهید
 9. دوست عزیز شایع ترین علت عدم ارضا در زن یا مرد مشکلات اجتماعی، خانوادگی و یا عدم وجود علاقه بین طرفین است. از همسر خود بخواهید که اعمالی را که فکر می کنید به ارضایتان کمک می کند انجام دهد. همچنین از داروهایی که متخصص تجویز می کند می توانید، سود ببرید.
 10. دوست عزیز قرص های مدروکسی را تا زمانیکه از مسافرت بر می گردید ادامه دهید. این قرص ها را قطع نکنید و تا زمانیکه از مسافرت برمی گردید ادامه دهید.
 11. دوست عزیز مصرف قرص هایی که ذکر کردید اگر برای درمان سنگ کیسه صفراست اشکالی ندارد.
 12. دوست عزیز کیست ساده 4 سانتی معمولا نیاز به اقدام خاصی ندارد. خود به خود در عرض یک تا دو ماه برطرف می شود. مصرف کلومیفن و سایر داروهای تخمک گذاری می تواند باعث ایجاد کیست های فولیکولار در تخمدان بشود که با قطع داروها رفع می شود. بنابراین لازم نیست دارویی مصرف کنید یک یا دو ماه بعد سونو را تکرار کنید.
 13. دوست عزیز در ساکی که فتال پل دیده نشده است احتمال بارداری وجود دارد. ولی توصیه می شود سونو را 7 تا 10 روز دیگر تکرار کنید تا قطعا مشخص شود که حاملگی قل دوم پوچ است یا خیر. اگر بارداری دوم پوچ باشد نیاز به کار خاصی نیست
 14. دوست عزیز دقیق ترین راه تشخیص بارداری انجام تست خونی بتا است. توصیه می شود بتا انجام دهید و اگر جواب منفی بود یک هفته بعد آزمایش را تکرار کنید
 15. دوست عزیز مصرف قرص های لونژیل می تواند باعث بی نظمی قاعدگی شود. اگر پریود عقل افتاده توصیه می شود بتا انجام دهید زیرا اثر قرص 100 درصد نیست.