از کجا بفهمم تخمک گذاری دارم یا نه؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام من سیکل هام ۱۰ تا ۱۰ هر ماهه ماه پیش ۱۱ پریودی فولیکول ۱۸ داشتم با این شرایط من چهجوری روز تخمک گذاریم رو تشخیص بدم؟ چون ماه پیش باردار نشدم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، گلنار کلهری گفته است :

سلام من سیکل هام ۱۰تا ۱۰هرماهه ماه پیش ۱۱پریودی فولیکول ۱۸داشتم با این شرایط من چه جوری روز تخمک گذاریم رو تشخیص بدم؟ چون ماه پیش باردار نشدم

از این کیت تخمکگذاری از داروخانه بخر امتحان کن هروقت دوتاخط قرمز پررنگ شد 12دیگه ساعت نزدیکی کن

لینک به ارسال

روز تخمک گذاری در تصمیم به باردار شدن یا نشدن هیچ نقشی ندارد. در نظر بگیرید بین روز 10 تا 18 قاعدگی در ماه های مختلف تخمک گذاری صورت می گیرد. اینکه دقیقا در کدام روز اتفاق بیفتد فرد به فرد و ماه به ماه متفاوت است. در روزهای گفته شده نزدیکی داشته باشید. 

لینک به ارسال
در در 16 دی 1396 در 13:55، +sepideh+ گفته است :

از این کیت تخمکگذاری از داروخانه بخر امتحان کن هروقت دوتاخط قرمز پررنگ شد 12دیگه ساعت نزدیکی کن

سلام  سپیده جان خبری نشد ؟ نی نی ؟ 

ما همچنان منتظر خبر خوش هستیما😍

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، مامان نی نی ^_^ گفته است :

سلام  سپیده جان خبری نشد ؟ نی نی ؟ 

ما همچنان منتظر خبر خوش هستیما😍

نه هنوز موعدم نشده 😊

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، طاهره mn گفته است :

سلام مامان نی نی من رازیانه خوردم خونریزی کردم :|:|:|:|

من گفتم از اتمام پریدی روزی سه لیوان تا پونزده روز بخور 

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، مامان نی نی ^_^ گفته است :

من گفتم از اتمام پریدی روزی سه لیوان تا پونزده روز بخور 

آره همین کارو کردم از روز دوم ک داشتم میخوردم لک بینی پیدا کردم ولی تحویل نگرفتم دوباره خوردم خونریزی کردم انگار دوباره پریود شم رفتم دکتر گفت نباید میخوردی چون اصلا کیست نداری تخمک هاتم خود به خود ازاد میشن ممنونع کرد برام الان نمیخورم باز خوبم:(:(

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، طاهره mn گفته است :

آره همین کارو کردم از روز دوم ک داشتم میخوردم لک بینی پیدا کردم ولی تحویل نگرفتم دوباره خوردم خونریزی کردم انگار دوباره پریود شم رفتم دکتر گفت نباید میخوردی چون اصلا کیست نداری تخمک هاتم خود به خود ازاد میشن ممنونع کرد برام الان نمیخورم باز خوبم:(:(

ولی من مصرف کردم هنوز نه لک بینی داشتم نه خونریزی امروز تموم شد 15 روز موعد پریودی هم مونده هنوز

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، طاهره mn گفته است :

رازیانه برااونایی که مشکلی مثل تنبلی یاکمبودهورمونه واسه ادم سالم نیاز نیست

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، طاهره mn گفته است :

یادمه شما راجب ناباروری و نازایی صحبت کردید که من این دستورو دادم

وگرنه من الکی به کسی این دستورو نمیدم 

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

logo-samandehi