بد غذایی نوزاد ۷ماه و ۲روزه - نوزاد - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
Elahenazm

بد غذایی نوزاد ۷ماه و ۲روزه

Recommended Posts

سلام. دختر من ۷ماه و ۲روزه است. وزن بدو تولدش ۳۴۰۰ با قد۵۰ وزن ۶ماهگی ۷۸۰۰ و قد ۶۷ و وزن ۷ماهگیش ۸۰۲۰ و قد ۶۷بود. اواخر ماه ۶ غذاشو شروع کردم. یعنی وقتی ۵ماه و ۲۰روزش بود. از اوایلش بی میل غذا میخورد. ولی بعضی روزها هم پیش میومد ک همه ی وعدهذهاشو با میل میخورد.حتی تا ۳۰تا قاشق مربا خوری ک البته کاملا رقیق بود.  هر دفعه هم تنوعش میدادم ک براش تکراری نشه غذاش و هر غذایی ک دوس نداشت مثل فرنی و حریره چند روز نمیدادم و بعد مجددابهش معرفی میکردم. اما یک هفته ای میشه کلا دهنشو میبنده و محکم فشار میده و اگر هم خورد تف میکنه. البته موز و لیمو شیرین رو خیلی دوس داره ک اونم اگه له کنم بهش بدم نمیخوره حتما باید کامل بدم دستش تا بخوره. موز رو قاطی فرنیشم ک بزنم باز نمیخوره. نمیدونم چیکار کنم خیلی نگرانم. ب نظر شما چند روز کلا بهش هیچی ندم بعد چند روز باز شروع کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

بیشتر بچه ها همینطور هستند،،ادمو میکشن،یه روز خوبن،،یه روز توف توف،،،وزنش خوبه،نگران نباش،حساسیت خودتو نشون نده،به راهت ادامه بده

لینک به ارسال

افزایش وزن بچه خوب است. شیردادن را ادامه بدهید و غذا در حدی که بچه می خورد بدهید و به زور به بچه غذا ندهید. دو هفته دیگر وزنش کنید تا وضعیتش مشخص شود.

لینک به ارسال

ممنونم از پاسخ گوییتون. یه سوال دیگه هم دارم از خدمتتون. دختر من خیلی سرلاک خیلی دوس داره اما میگن بخاطر مواد نگه دارنده نده بهش. به نظر شما چیکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام عزیزم پسر منم دقیقا همینجوری بود بفدا معلوم شد به خاطر دندونشه خیلی هم تنوع طلبه تو غذا و اگر غذایی رو دوست نداره همینجوری گه کفتی دهنشو میبنده و نمیخوره پسر منم فرنی دوست نداره حریره بادام که میشه پوره ۵ رو اصلا دوست نداره ولی پوره ۷ که میشه حریره با موز رو میخوره شما هم امتحان کن سرلاک هم خوبه اینکه نگهدارنده داره همه چی نگهدارنده داره حتی شیر خشک و حریره بادام چون وروجکت مقل پسر من بد غذاست باید بدی تنوع چاره ای نیست بهش زرده تخم مرغ و سوپ هم بده

ویرایش شده در توسط Negar_b

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

logo-samandehi