علایم سندروم داون - نوزاد - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
firoozeh66

علایم سندروم داون

Recommended Posts

سلام و وقت بخیر   نوزاد من 27 روزشه و امروز متوجه شدم که کف یکی از دستهاش فقط یک خط عرضی داره آیا این میتونه نشانه وجود سندروم داون باشه؟همچنین معنی ضخیم بودن پوست پشت گردن چیه و پوست چه حالتی داره؟ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، firoozeh66 گفته است :

سلام و وقت بخیر   نوزاد من 27 روزشه و امروز متوجه شدم که کف یکی از دستهاش فقط یک خط عرضی داره آیا این میتونه نشانه وجود سندروم داون باشه؟همچنین معنی ضخیم بودن پوست پشت گردن چیه و پوست چه حالتی داره؟ممنون

واااه،،،مگه کف بینی یا فالگیری،،بده دستت ببینوووم ندی حالت بگیرووم😂

مگه غربالگری انجام ندادید؟؟؟

غربالگری همه چی مشخصه،،پوست پشت گردن ضخیمه،،اه خداااااا نکنه،

لینک به ارسال

لطفا اول یه سرچ درمورد علایم سندروم داون نوزادان بزنید که حتی مقاله ای در این مورد در همین سایت هم موجوده و بعد نظرتون رو اعلام بفرمایید >:(>:(

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، firoozeh66 گفته است :

لطفا اول یه سرچ درمورد علایم سندروم داون نوزادان بزنید که حتی مقاله ای در این مورد در همین سایت هم موجوده و بعد نظرتون رو اعلام بفرمایید >:(>:(

دیدم و خوندم،،،وقتی هفته ۱۱ تا ۱۴ سونو انجام میشه،تیغه بینی روئت میشه،،انومالی انجام میشع،بعدش آزمایش خون،،دیگه شکی باقی نمیمونه،،سندرم چیزی نیست که بعد تولد بوجود بیاد،رو بچمون عیب نزار،،استیکر عصبانی هم برام نزار،،😂😂😂😂😂😂😋😂از اینا بزار

لینک به ارسال

مهم نباشه که من خوندم یا نخوندم،مهم اینه که الان،این ساعت،یکی کنارته و میخواد تو آرامش داشته باشی،،این قشنگه

ویرایش شده در توسط باراد

لینک به ارسال
در در 22 دی 1396 در 03:23، firoozeh66 گفته است :

منم شنیدم یک خط داشته باشه علائم سندروم داون هست. ولی اگر تو سونا و غربالگری مشکلی نداره چیزی نیست شاید مثلا نشونست یا نمی دونم ارثی. چین پشت گردن فکر کنم توی جنین ۱۰ تا ۱۲ هفته اهمیت داشته باشه ن الان

لینک به ارسال
در در 22 دی 1396 در 03:45، باراد گفته است :

دیدم و خوندم،،،وقتی هفته ۱۱ تا ۱۴ سونو انجام میشه،تیغه بینی روئت میشه،،انومالی انجام میشع،بعدش آزمایش خون،،دیگه شکی باقی نمیمونه،،سندرم چیزی نیست که بعد تولد بوجود بیاد،رو بچمون عیب نزار،،استیکر عصبانی هم برام نزار،،😂😂😂😂😂😂😋😂از اینا بزار

موافقم بعد از تولد به وجود نمیاد 

• Thanks 1

لینک به ارسال

دوست عزیز یکی از علائم بالینی سندروم داون همین است که کف یکی از دستهایش فقط یک خط عرضی وجود داشته باشد. باید علائم چشمی، خط بینی، عدم برجستگی پل بینی هم بررسی شود. در کل برای اطمینان بهتر است نوزاد از نزدیک معاینه شود.

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

logo-samandehi