مو کشیدن🤕 - صفحه 3 - کودک - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب

Recommended Posts

اگه میتونی از بازار یه داره اسمش نی نی بیا به به بگیر غذاهای متنوع و زیادی داره که میتونی واسش درست کنی اگه نمیتونی غذاهاشو بفرستم واست 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، Mahda گفته است :

اگه میتونی از بازار یه داره اسمش نی نی بیا به به بگیر غذاهای متنوع و زیادی داره که میتونی واسش درست کنی اگه نمیتونی غذاهاشو بفرستم واست 

ممنون دانش کردم الان😗

لینک به ارسال

تو شهر ما تازگی ها آنفلوآنزا اومده آبجی خودم ۱سالشه گرفته مواظبش باش اما شاالله خوب میشه 

لینک به ارسال

وای اون روزم که بردمش دکتر ی خانمو اوردن اورژانسی گفتن آنفولانزا داره خدا کنه پیش نی نی من نیاد 

لینک به ارسال
در در 22 دی 1396 در 15:33، باراد گفته است :

سلام گرم به تمام نی نی بانی هااا،،

پسرم ۱۸ ماهشه،در کل پسری هست ارام،که یکسری رفتارهای خاص خودشو داره،ومن تا اونجایی که تونستم و علمشو داشتم(از شنیدن سی دی های دکتر هولاکویی تا استفاده از رشته تحصیلیم) باهاش برخوردهای سالم داشتم،،یک قدم از بقیه جلوتر بودم،کامل نبودم،اما در تربیتش تمام سعی و تلاشمو به کار بردم،،حدود دوماه میشه،که به موهای دیگران،خصوصا هم سن های خودش،چه دختر و چه پسر دست میندازه و میکشه،واکنشم این بوده که مامان،نازی،،نی نی نازه،و دست مرتب میکشم روی سر عروسک با بچه ها تاکید میکنم که نازی نازی،اما برطرف نشده،و همه از من می‌پرسند چرا اینجوریه،منم جواب میدم که از علاقه و توجه اینکارو میکنه،مثلا کشیدن عینک از روی صورت آدمها که انجام میده رو ساده می‌گذرم،اما مو کشیدن رو نمی‌دونم چه کنم،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 🙏💞 

بچه ها از حدود 17 ماهگی تا سه سالگی رفتارهای خشونت آمیز و بدرفتاری دارند. یعنی خوب غذا نمی خورند، اجازه نمی دهند که لباسشان را عوض کنید، لجبازی می کنند، جیغ می زنند و سرخود را به در و دیوار می کوبند و همچنین خود و دیگران را گاز می گیرند و مو میکشند، این رفتارها تا سه سالگی اغلب ادامه دارند. بهتر است هنگام انجام این رفتارها حواسش را پرت کنید، بابت کارهای خوب تشویقش کنید، کارهای بدش را نادیده بگیرید.

• Thanks 1

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، dr_halimi گفته است :

بچه ها از حدود 17 ماهگی تا سه سالگی رفتارهای خشونت آمیز و بدرفتاری دارند. یعنی خوب غذا نمی خورند، اجازه نمی دهند که لباسشان را عوض کنید، لجبازی می کنند، جیغ می زنند و سرخود را به در و دیوار می کوبند و همچنین خود و دیگران را گاز می گیرند و مو میکشند، این رفتارها تا سه سالگی اغلب ادامه دارند. بهتر است هنگام انجام این رفتارها حواسش را پرت کنید، بابت کارهای خوب تشویقش کنید، کارهای بدش را نادیده بگیرید.

دکتر عزیز اول سپاسگزاری کنم برای اینکه درمدتی که با نی نی بان زندگی کردم شما تنها دکتر نی نی بانی هستید که مطالب رو کپی نمیکنید و دست به قلم میشید و وقت میگذارید،بینهایت سپاسگزارم و براتون احترام قائلم،کار شما ارزشمنده،،از اینکه برای ماها ارزش قائل میشید سپاسگزارم،بهترینها برایتان،،ممنون که هستید 🎇🎄🎊🌼🌸🌷🌷🌷🌷🌹🌹🌹🌿🍁🍁🌾🌾🌾

• Like 1

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sorayya گفته است :

وای اون روزم که بردمش دکتر ی خانمو اوردن اورژانسی گفتن آنفولانزا داره خدا کنه پیش نی نی من نیاد 

نه ان شاالله

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

logo-samandehi