بارداری - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام وقتتون بخیر من 26 سالمه و دو و نیم ساله که ازدواج کردم ، یه دختر 18 ماهه و یه دختر 4 ماهه هم دارم که نیم شیر شدن طفلی ها ، با اینکه بعد از زایمان دومم خیلی پیشگیری هم کردیم ، ولی الان بازم حامله ام ، 6-7 هفته میشه

نه از نظر روحی و جسمی و نه از نظر مالی توان داشتن یه بچه دیگه رو نداریم ، می دونم اشتباهه ولی راهی هست برای سقط جنین؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، پرژان گفته است :

سلام وقتتون بخیر من 26 سالمه و دو و نیم ساله که ازدواج کردم ، یه دختر 18 ماهه و یه دختر 4 ماهه هم دارم که نیم شیر شدن طفلی ها ، با اینکه بعد از زایمان دومم خیلی پیشگیری هم کردیم ، ولی الان بازم حامله ام ، 6-7 هفته میشه

نه از نظر روحی و جسمی و نه از نظر مالی توان داشتن یه بچه دیگه رو نداریم ، می دونم اشتباهه ولی راهی هست برای سقط جنین؟

حکمت وخواسته خدا هست اول گناه داره ولله دیگه نطفه بسته شده خیلی ها برا بچه دار شدن حسرت میخورن یکیش من  درکت میکنم سخته پشت سر هم  از نظر روحی و جسمی هم خودت ضرر میبینی ولی کاریه شده خدا داده پس سقط نکن عزیز میبینی دوسه سال دیگه میخوای باردار شی به قصد پسر دار شدن باردار نشدی 

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، پرژان گفته است :

اینجا بهت بدونن هم اطلاعات نمیدن،،میگن جرمه،دیگری میگه نکن عذاب وجدان میگیری،حال آنکه تو،خود خودتی،و هیچ کس نمیتونه جای شما باشه و شرایطتتونو درک کنه،اون چیزی که بهت آرامش میده انجام بده،تمام سعی و تلاشتو بکن هر انتخابی که داشتی تا باهاش آروم باشی

لینک به ارسال

دوست عزیز، سقط جنین عمدی کاملا ممنوع است، باتوجه به شرایط کشور ما و قوانین شرعی سقط در هر شرایطی ممنوع است، و ما هم نمی توانیم توصیه و پیشنهاد خاصی به شما بکنیم.

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

logo-samandehi