غذای کمکی نوزاد ۵ ماهه - نوزاد - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
sorayya

غذای کمکی نوزاد ۵ ماهه

Recommended Posts

سلام دوستان دخترم ۵ ماه و ۷ روزشه امروز بهش فرنی ساده دادم چند قاشق باید بخوری؟؟ اگه خیلی دوس داشت بهش ندم؟؟ شیر خودمو نمیخوره و ب دلیل سرماخوردگی شیرخشک هم کم میخوره گلوش التهاب داره شیر نمیخوره بهش غذا میخوام بدم امروز شروع کردم خیلی دوس داشت🤗😋😋

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

من روزی که غذای کمکی درست کردم و شروع کردم،لباس بابامو پوشیدم تا یک هفته،متوجه میشد وقت غذاست،حالا تو هم کلاه تولدی،شکلکی،لباس پولکی،هرچی که متفاوت ترت می‌کنه بپوش،اون متوجه میشه اوضاع فرق کرده وقت به به است 😏

• Thanks 1

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، باراد گفته است :

من روزی که غذای کمکی درست کردم و شروع کردم،لباس بابامو پوشیدم تا یک هفته،متوجه میشد وقت غذاست،حالا تو هم کلاه تولدی،شکلکی،لباس پولکی،هرچی که متفاوت ترت می‌کنه بپوش،اون متوجه میشه اوضاع فرق کرده وقت به به است 😏

چه خوبه ایده های خوبی میدید،راه حل های خلاقانه

• Thanks 1

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، Mary1395 گفته است :

چه خوبه ایده های خوبی میدید،راه حل های خلاقانه

چه کنیم مجبوریم واسه دوتاقاشق بیشتر غذا خوردن خودمونو جرررررررررر بدیم😇🤓🤓

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، باراد گفته است :

چه کنیم مجبوریم واسه دوتاقاشق بیشتر غذا خوردن خودمونو جرررررررررر بدیم😇🤓🤓

من ک دیشب بهش ۴قاشق دادم با دست میخواست قاشقو بگیره دهنشو باز میکرد بیشتر میخواست خخخ

لینک به ارسال

ممنون ما خودمون اصالتا شکمو هستیم ببینم دخترمم مث خودمه یا ب ترفندهای تونیاز داریم😃😃😄

لینک به ارسال

خوبه،سه قاشق بده تا یک هفته،بعد میتونی بیشترش کنی،،قاشق رنگی براش بگیر،دخترا جیگیلی بیگیلی دوست دارن

آره قراره باباش آخر هفته که بیکاره ببرمون بیرون واسش بخرم عاشق چیزای عروسکی و خوشگل دخترونم

لینک به ارسال

چجوری با شیر خودم درست کنم؟ شیرخودمو نمیخوره میخوام بدوشمش تو شیشه بدمش اگه اینجوریه میریزم تو فرنیش ولی میترسم فرنی زیاد بشه و شیرم الکی هدر بره

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sorayya گفته است :

چجوری با شیر خودم درست کنم؟ شیرخودمو نمیخوره میخوام بدوشمش تو شیشه بدمش اگه اینجوریه میریزم تو فرنیش ولی میترسم فرنی زیاد بشه و شیرم الکی هدر بره

هدر چی بشه نصف فنجون بدوش کافیه،،خسیس😂

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، sorayya گفته است :

چرا هرچی میدوشم چیزی نمیاد ی ذره هست شیرم خیلی کم شده ن که دیگه سینمو خوب نمیخوره😣

وااا،اره ممکنه،،آب هویج،چای کمرنگ،کافی بخور

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

logo-samandehi