رنگ کردن ابرو - بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب

Recommended Posts

با عرض سلام و خسته نباشید بنده در هفته ۲۷بارداری هستم میخواستم بدونم رنگ کردن (فقط ابرو) مشکلی ایجاد میکنه واسه جنین؟ و هم اینکه ازهفته چندم دیگه رابطه زناشویی رو باید قطع کرد یا اصلا نیازی به اینکار هست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

میتونی فقط ابرو رنگ کنی،در رابطه با نزدیکی،این دکترت هست براساس شرایطتت،بهت میگه انجام بدی یا نه،معمولا هفته ۳۰ به بعد نباشه بهتره،

• Thanks 1

لینک به ارسال

دوست عزیز شما ابروهاتونو بخاطر قشنگی یا تغیر چهره شاید بخای رنگ کنی ولی همونجور که رنگ روی پوست سر اثرمیزاره خوب روی پوست ابروهم اثرمیزاره دیگه پس میتونی از ریمل ابرو یامداداستفاده کنی حیف نیست بخاطر یه رنگ بخای خدایی ناکرده آسیب به نی نی خوشکلت بزنی بنظرمن رنگ نکنی بهتره 

• Thanks 1

لینک به ارسال

در هفته ۲۷ مشکلی پیش نمیاد رنگ ابرو،به شرطی که در محیط رنگ نباشی،،پرسیدم که میگم،،بیا من برات رنگ بزارم 😂

لینک به ارسال

اونقدر این باید نبایدهای بارداری زیاده که آدم گیج میشه،یکی میگه زعفرون نخور سقط میکنی،در حالیکه زعفران در غذا و روی برنج اشکالی نداره،به این آسونی نیست که،یعنی به توف بنده نی نی،،یکی میگه گوجه فرنگی نخور باعث ناقص الخلقه شدن میشه،اینم به واالله اشتباه است،،یکی میگه به سقف نگاه نکن می‌ریزه روت😰راحت باش،،همه چی بخور در حد اعتدال،ادم خودش متوجه میشه چی بهش میسازه چه نمیسازه،مثلا من ماست می‌خوردم لرز میکردم کم میخوردم،رنگم کلا نزاشتم،ناخن برام مهم بود هرجوری بود توی آرایشگاه با حال بد هم میشستم🤑

• Thanks 1

لینک به ارسال

بببین زعفرون که میگن تاسه ماه اول هستش که امکان سقط جنین زیاده بخاطراین هست که طبع گرم داره مثلا زعفرون زرشک وامسال اینا گرم هستن میگن تاسه ماه اول نباید مصرف کردولی بعدش مشکلی نداره و سقف هم ازاون دسته حرف هایی هست که بعضی ها از روی نادونی خودشون درمیارن و ادمم گیج میکنن و گوجه هم بنظرمن بخور اخه خیلی هامیخورن وچیزی نشده ایناهمش الکیه بازم از دکتر بپرس

• Thanks 1

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، باراد گفته است :

در هفته ۲۷ مشکلی پیش نمیاد رنگ ابرو،به شرطی که در محیط رنگ نباشی،،پرسیدم که میگم،،بیا من برات رنگ بزارم 😂

خخخخخخخ من رنگ بدست آماده نشستم ک اوکی رو بگیرم بزنم آخه چندماه قبل بارداری میخواستم بزنم هی امروز فرداکردم بعدم باردارشدم دیگه الان خیلی وقته دلم میخوا ی تنوعی بشه

لینک به ارسال

تنوع یا سلامتی نوزاد خودت بشین فکر کن ولی بازم سوال بگیر شماره مشاور هست تو گوگل زنگ بزن ولی نزن البته تو ماه اخر میگن مشکل نداره الان بخاطر تشکیل نوزاد میگن خوب نیست

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، maryam@moslem گفته است :

تنوع یا سلامتی نوزاد خودت بشین فکر کن ولی بازم سوال بگیر شماره مشاور هست تو گوگل زنگ بزن ولی نزن البته تو ماه اخر میگن مشکل نداره الان بخاطر تشکیل نوزاد میگن خوب نیست

باشه ممنون دوست عزیز با دکترم تماس میگیرم شایدم از خیرش بگذرم کلا ولی الا نزدیک ۸-۹ماهه قبل از بارداری تا الان دیگه خسته شدم از این چهره تکراریم

لینک به ارسال

حالا دکترای محترم سایت کجان جواب نمیدن!!!

حالا دیروز دوتا از دوستامو بعد یکماه دیدم گفتن چرا سایز شکمت تغییر نکرده حتی کوچکترم شده بعد از همسرم پرسیدم اونم تقریبا تایید کرد نگرانم چرا بعد یکماه تغییر نکرده 

• Haha 1

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، maryam@moslem گفته است :

بادکترت صحبت کن ببین چی میگه ولی توکه ایقد تحمل کردی الانم بخاطر نی نی ناز وتپلی تحمل کن دوست عزیز

باشه ب امید خدا ممنون🌼

• Haha 1

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، یا مهدی گفته است :

خخخخخخخ من رنگ بدست آماده نشستم ک اوکی رو بگیرم بزنم آخه چندماه قبل بارداری میخواستم بزنم هی امروز فرداکردم بعدم باردارشدم دیگه الان خیلی وقته دلم میخوا ی تنوعی بشه

کاسه رنگو بردار بیار اینجا😜یه چایی باهم بخوریم تخمه هم دارم 🤑

• Haha 1

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

logo-samandehi