گير كردن كاندوم در واژن، باردار نشم؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
setareh.hassanlou

گير كردن كاندوم در واژن، باردار نشم؟

Recommended Posts

سلام خسته نباشین من خانمی 22ساله هستم که ۱ماهه عقد کرد سومین رابطه زناشویی من و همسرم یک مقدار مشکوک بود به طوری که آخر رابطه کاندوم در واژن من گیر کرد اما الت همسرم درآمد مطمئن نیستم که منی با من برخورد داشت یا نه اما محض احتیاط همان لحظه ۴تا قرص lD خوردم و بدون هیچ حالت تهوعی ۱۲ساعت بعد ۴تا دیگه خوردم. چند دقیقه بعد استفراغ کردم مخصوصا اینکه سری اول هم استفراغی نداشتم از اونجایی که الآن شرایط بارداری نیست ما خیلی میترسیم آیا با این وضعیت باز هم احتمال بارداری هست؟چند درصد؟

ویرایش شده در توسط ninisoal_N
غلط نگارشی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

با توجه به اينكه با دفع دارو بصورت تهوع و استفراغ احتمال اينكه بارداري ناخواسته براي شما ايجاد شود وجود دارد بهتر است از قرصهاي اورژانسي اگر ٧٢ ساعت از مقاربت نگذشته استفاده بفرماييد.

لینک به ارسال

گذشته الآن ۶روزه که گذشته من با بار اول استفراغ نداشتم با بار دوم استفراغ داشتم و اینم بگم که رابطه تو زمانی بود که ۱هفته به سیکل عادی قاعدگیم بود یعنی به طور عادی احتمال بارداری کم هست از اونجایی هم که همسرم میگه منی داخل کاندوم بود و سر کاندوم از واژن من بیرون بود کاندوم پارگی نداشت اما بازم من ترسیدم و هنوووز تو دوران استرس به سر میبرم و هنوز هیچ خونریزی نداشتم😭😭😭😭کمککککککک

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، setareh.hassanlou گفته است :

گذشته الآن ۶روزه که گذشته من با بار اول استفراغ نداشتم با بار دوم استفراغ داشتم و اینم بگم که رابطه تو زمانی بود که ۱هفته به سیکل عادی قاعدگیم بود یعنی به طور عادی احتمال بارداری کم هست از اونجایی هم که همسرم میگه منی داخل کاندوم بود و سر کاندوم از واژن من بیرون بود کاندوم پارگی نداشت اما بازم من ترسیدم و هنوووز تو دوران استرس به سر میبرم و هنوز هیچ خونریزی نداشتم😭😭😭😭کمککککککک

صبر کن ده روز از موعد پریود شدنتون بگذره بعد از داروخونه بی بی چک تهیه کنین و تست بذارین ده تا یازده روز بذار از موعد پریود شدنتون بگذره و از بی بی چک جعبه ای استفاده کنین اونایی ک قیمت خیلی پایین دارن حدود۵۰۰تومن اصلا درست نیستن اما جعبه ای ها۲هزارتومن تا۳هزارتومنن مطمئنترن بعدم توعقد نباید رابطه کامل باشه هااا

• Like 1

لینک به ارسال
در در 25 دی 1396 در 10:21، setareh.hassanlou گفته است :

ما معمولا به خانم هایی که سیکل قاعدگی منظمی دارند و به موقع دچار عادت ماهانه می شوند توصیه می کنیم اگر می خواهند بدانند که باردار هستند یا نه بعد از اینکه زمان مقرر پریودشان گذشت و خونریزی اتفاق نیفتاد آزمایش بدهند. حالا این آزمایش می تواند آزمایش خون یا بارداری باشد. کلا ما انتظار داریم که بعد از به تاخیر افتادن پریود، تست بتا عدد حدود 100 را نشان بدهد و در این زمان معمولا با بی بی چک هم که چک کنند جواب مثبت است. اما در مورد خانم هایی که قاعدگی های منظمی ندارند ممکن است بعد از تاخیر در پریود آزمایش بدهند و نتیجه منفی باشد اما چند روز بعد که مجددا تست می دهند پاسخ مثبت است. 

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

logo-samandehi