احتمال بارداری با قرص روکین، چقدره؟ - قصد بارداری - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
sara.hsn

احتمال بارداری با قرص روکین، چقدره؟

Recommended Posts

سلام من قبلا پنج ماه قرص ال دی مصرف کردم ول کردم بعد از یک ماه به دستور پزشکم قرص روکین رو شروع کردم دو ماه قرص روکین رو از شب چهارم قاعدگی خوردم هر شب خوردم اما تو ساعت منظم نبود مثلا یک بار ده شب بود یک بار یازده یک بار دوازده شب اما ماه سوم فراموش کردم و از شب هفتم قاعدگی شروع به خوردن کردم یک روز صبح که با همسرم نزدیکی داشتم یادم اومد که شب قبلش قرص رو نخوردم اما بعد رابطه سریع خوردم اون شبش هم طبق معمول قرص رو خوردم...اینم بگم که موقع انزال همسرم نذاشتن منی داخل واژن بشه....حالا چهار روزه که از تمام شدن قرص میگذره اما هنوز پریود نشدم؟ نمیخام باردار بشم ایا امکان داره که باردار باشم؟

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sara.hsn گفته است :

سلام من قبلا پنج ماه قرص ال دی مصرف کردم ول کر م بعداز یک ماه ب دستور پزشکم قرص روکین رو شروع کردم دوماه قرص روکین رو از شب چهارم قاعدگی خوردم هرشب خوردم اما تو ساعت منظم نبود مثلا ی بارده شب بود ی باریازدع ی بار دوازده شب اما ماه سوم فراموش کردم و از شب هفتم قاعدگی شروع ب خوردن کردم ی روز صبح ک با همسرم نزدیکی داشتم یادم اومد ک شب قبلش قرص رو نخوردم اما بعد رابطه سریع خوردم اون شبش هم طبق معمول قرص رو خوردم...اینم بگم ک موقع انزال همسرم نذاشتن منی داخل واژن بشه....حالا چهارروزه ک از تمام شدن قرص میگذره اما هنوز پریود نشدم؟نمیخام بارداربشم ایا امکان داره ک باردارباشم؟

لطفا اگ میدونین جواب بدین خیلی استرس دارم

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، sara.hsn گفته است :

لطفا اگ میدونین جواب بدین خیلی استرس دارم

چرا بی بی چک نمیزنی عزیز...

بعدشم وقتی مطمئنی ک اب نریخته دیگ جانگرانی نداره

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، ℳムみყム گفته است :

چرا بی بی چک نمیزنی عزیز...

بعدشم وقتی مطمئنی ک اب نریخته دیگ جانگرانی نداره

پس چرا پریودنمیشم چهارروزه قرصم تموم شده علائم پریودی هم ندارم فردابرم ازمایش بارداری بدم مشخص میکنه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز چون قرص ها را اشتباه مصرف کرده اید باید حتما آزمایش بتا بدهید تا مشخص شود باردارید یا خیر سپس با جواب ازمایش به دکتر مراجعه کنید. 

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

logo-samandehi