غذا نخوردن کودک، چه علتی دارد؟ - کودک - مشاوره نی نی سوال رفتن به مطلب
ماهور

غذا نخوردن کودک، چه علتی دارد؟

Recommended Posts

با سلام و وقت بخیر

کودک پسر یک ساله و شش روزه ای دارم که سه ماه است جز شیر چیز دیگه ای نمیخورد.قطره اهن.زینک و مولتی ویتامین میخورد ولی هیچ گونه خوراکی نه.لطفا راهنمایی بفرمایید چه کنم که کودکم غذا بخورد؟

ویرایش شده در توسط ninisoal_N

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در در 19 بهمن 1396 در 09:42، ماهور گفته است :

با سلام و وقت بخیر

کودک پسر یک ساله و شش روزه ای دارم ک سه ماه است جز شیر چیزدیگه ای نمیخورد.قطره اهن.زینک و مولتی ویتامین میخورد ولی هیچ گونه خوراکی نه.لطفا راهنمایی بفرمایید چ کنم ک کودکم غذا بخورد

توی این سن باید روزی ۳۰۰ الی ۴۰۰ سی سی شیر بخوره،،شیر معده رو میگیره،و غذا معلومه نمیخوره،سعی کن از صبح که پا میشه جامدات بهش بدی صبحانه و فاصله غذا و شیر ۲،۵ساعت  باشه

• Thanks 1

لینک به ارسال
در در 24 بهمن 1396 در 16:59، باراد گفته است :

توی این سن باید روزی ۳۰۰ الی ۴۰۰ سی سی شیر بخوره،،شیر معده رو میگیره،و غذا معلومه نمیخوره،سعی کن از صبح که پا میشه جامدات بهش بدی صبحانه و فاصله غذا و شیر ۲،۵ساعت  باشه

متاسفانه اصلا غذا نمیخوره حتی دهنشو بلز نمیکنه که بچشه

لینک به ارسال

دوست عزیز اصلا به زور به بچه غذا ندهید و زیرا باعث لجبازی بچه می شود، بهتر بود وزن بچه را برای راهنمایی دقیق تر ذکر می کردید در کل  بچه ها در یکسالگی ممکن است از دست مادر غذا نخورند و حوصله ندارند که بیش از 4 یا 5 دقیقه بیشتر غذا بخورند، اجازه بدهید که بچه با غذا بازی کند و مقداری هم بخورد و یا خودتان با دست به بچه غذا بدهید. از غذاهای انرژی زا بیشتر استفاده کنید. 

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

logo-samandehi