مشاوره نی نی سوال

برای پرسیدن سوال یا جواب دادن یه سوال دیگران "وارد شوید" و یا "ثبت نام " کنید.

• 2252_733.gif

ن

بارداری در سن بالا چه عوارضی دارد؟

با سلام

چند ماه دیگه ۴۷ سال. اخرین بارداری در ۴۳ سالگی.  وضعیت سلامت عالی بدون هیچ بیماری پریود هر ماه. اکثرا ۲۷ روز...ولی بعضی وقتها چند روز زودتر  و یا چند روز دیرتر

ازمایش خون در سوم پریود... Amh. 0.5.    Fsh 8.6.  Lh 5.0.  Prolactin 134.  Progestroen 0.7.  Estradiol  26. Testestroen 0.144 

سه بار  روز ۱۲ پریود سونو دادم و چند فولیکول بالا  ۲۰  میل داشتم‌‌‌‌....ولی باردار نشدم...چند دوره هم لتروزول خوردم

چقدر شانس دارم ؟ به طور طبیعی امکانش هست؟ با ivf چقدر؟  البنه من ایران  نیستم و اینجا بالا ۴۳ ای وی اف نمیکنند...ایران هم تا یکسال دیگه نمیتونم بیام. چون شوهرم نمیتونه و سنم ام هم  بالاتر میره

چکار کنم؟

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

دوست عزیز آزمایش هورمونی و سونو شما باتوجه به سن شمابد نیست اما معیار ما دراین سن فقط سونو و آزمایش نیست. سن بالا روی کیفیت تخمک اثر منفی می گذارد، امکان اینکه کیفیت ژنتیکی تخمک پایین باشد و یا فولیکولها پوچ باشند، زیاد است. باید به مراکز نازایی مراجعه کنید تا وضعیت فولیکول های شما بررسی شود. معمولادراین سن دربهترین شرایط حداکثر 4 الی 5 ماه دارو می دهند وباردارنشوید تصمیم به ای وی اف می گیرند. در سیکل ای وی اف بعد ازگرفتن فولیکولهازیربیهوشی آنها را بررسی می کنند تا مشخص شود که کیفیت چگونه است و اگرپوچ نباشد آیا لقاح پیدا می کند ‌وجنین مناسبی میشود یا خیر. 

بارداری در سنین بالاخیلی اوقات به همین دلیل با تخمک اهدایی صورت می گیرد

0

لینک به ارسال

اخه من ایران نیستم..خودم میتونم بیام ولی شوهرم یکسال دیگه میتونه بیاد برای ای وی اف... و گرنه قبل ۴۵ میومدم.. 

هی هر سال دیرتر  هم میشه

0

لینک به ارسال
در در 22 شهریور 1396 در 14:28، dr_marjan ghajar گفته است :

دوست عزیز آزمایش هورمونی و سونو شما باتوجه به سن شمابد نیست اما معیار ما دراین سن فقط سونو و آزمایش نیست. سن بالا روی کیفیت تخمک اثر منفی می گذارد، امکان اینکه کیفیت ژنتیکی تخمک پایین باشد و یا فولیکولها پوچ باشند، زیاد است. باید به مراکز نازایی مراجعه کنید تا وضعیت فولیکول های شما بررسی شود. معمولادراین سن دربهترین شرایط حداکثر 4 الی 5 ماه دارو می دهند وباردارنشوید تصمیم به ای وی اف می گیرند. در سیکل ای وی اف بعد ازگرفتن فولیکولهازیربیهوشی آنها را بررسی می کنند تا مشخص شود که کیفیت چگونه است و اگرپوچ نباشد آیا لقاح پیدا می کند ‌وجنین مناسبی میشود یا خیر. 

بارداری در سنین بالاخیلی اوقات به همین دلیل با تخمک اهدایی صورت می گیرد

یک سوال دیگه هم داشتم...من خاتوادگی حدود ۵۲ سال یایسه میشیم...با توجه به ازمایشات من بنظرتون چند سالگی یائسه  میشم؟ بعد ۴۸ سالگی میتونم ایران با شوهرم بیام و ای وی اف کنم ولی طولانی نمیتونیم بموتیم...چقدر. دبگه حداقل  زمان میخواهد؟ مثلا من داروها و استفاده کنم و  بیام ..چون با دارو همیشه فولی بالا ۲۰ چند تا دارم.... چه زمانی مدت زمانی حداقل لازم و قیمت ای وی اف چند؟    اگر تخمک اهدایی هم برای  اون روز لازم باشه کسی و برای اهدا از قبل میفرستم

0

لینک به ارسال

دوست عزیز همانطور که گفته شد معیار ما در این سن فقط سونو و آزمایش نیست. سن شما باعث می شود که تخمک پیر و بدکیفیت داشته باشید. باید هرچه سریعتر برای ای وی اف وارد سیکل شوید تا مشخص شود که می شود از تخمک خودتان استفاده کرد یا خیر. شما همین الان باید وارد سیکل ای وی اف شوید باتوجه به سنی که شما دارید یک دوره یک ماهه وارد سیکل ای وی اف می شوید کع اگر تخمک خوب نداشته باشید باید تخمک اهدایی بگیرید. یائسگی معمولا ژنتیک دارد ، قابل پیش بینی نیست. هول و هوش زمان خانوادگیتان یائسه می شوید

0

لینک به ارسال

خانوادگی ۵۲ سال...  ولی گفتم تا یکسال شوهرم نمیتونه بیاد ایران

قیمت ای وی اف چند هست و چه مدت طول میکشه؟

0

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 2252_733.gif