رفتن به مطلب
ستاره احمدی

فولیکول غالب چرا ندارم؟

Recommended Posts

باسلام و خسته نباشید، اولین فرزندم 4 ماهه سقط شد. دومین فرزندم الان 1سال و 4 ماهشه، 8 ماهه که اقدام به بارداری کردم ولی نشده، سایز فولیکول هام از 7 بیشتر نشده داروهای زیادی استفاده کردم، متفورمین، کلومیفن، اوابوست،آمپولHCG،و...اما فایده نداشته،در ضمن تخمدانPCO دارم.

دکترم تشخیص به IUI داده.

چرا باوجود دو بارداری قبلی دیگه حامله نشدم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

دوست عزیز برای باردار شدن عجله نکنید، فاصله بین دوبارداری باید حداقل دوسال باشد تا بدن و رحم آمادگی کامل برای بارداری داشته باشد. شما تا یکسال برای بارداری فرصت دارید. کسی که در فاز شیردهی است بدنش برای بارداری آمادگی ندارد

• Upvote 1

لینک به ارسال

علت اصلی تنبلی تخمدان کمبود هورمون استروژنه ..  هرچندسالی هم داروی شیمیایی مصرف کنی بازم نتیجه صددرصدی نمیگیری ... تا هورمون استروژن نباشه فولیکول رشد نمیکنه و زمان مرحله تخمک گذاری باید استروژن خیلی بالا بره که مغز پاسخ بده و  ال اچ ترشح کنه و تخمک آزاد بشه پس علت ازاد نشدن فولیکول استروژنه پایینه ... 

یه راهکار کاملا ساده که اصلا نیاز هم به دکتر نداری من خودم تجربه کردم من شش ساله ازدواج کردم و تحت درمان بودم  برای بارداری... همه داروها رو امتحان کردم از کلومیفن تا لتروزول تا سینال اف گونال اف و اچ ام جی و هاش سی جی ولی بی فایده بود (فقط یه بار نتیجه گرفتم که اونم باردری پوچ بود و سقط شد ) کلا یه مدت بیخیال بارداری و دکتر و اینا شدم 

یه جا اتفاقی خوندم اونم از یه دکتر فوق تخصص زنان ..  گفت بجای مصرف داروهای شیمیایی روزی سه لیوان دمنوش رازیانه بعد از اتمام خونریزی پریدی مصرف کنید چون سرشار از استروژنه که هم باعث رشد فولیکول میشه و هم ازاد سازی تخمک و هم رشد ضخامت آندومتر و من اینکارو کردم و ماه اول نتیجه گرفتم اونم بارداری کاملا طبیعی و سالم ...

البته روزی چهل قطره ویتاگنوس هم مصرف کردم

به علاوه هروز روزی یه عدد قرص ویتامین ای و قرص زینگ

و هرشب اسید فولیک مصرف کردم موفق باشید  

• Upvote 1

لینک به ارسال

برای ارسال پاسخ یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید پاسخی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• 2252_733.gif